Home Staging

Home staging - zgodnie z amerykańskimi badaniami, podnosi wartość obiektu nawet o 10% i skraca czas oczekiwania na klienta o 40%.
Chcesz szybciej i lepiej sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość?
Zapraszamy do współpracy.

Pomożemy, przy użyciu technik home stagingu, wykorzystując jak najmniejszy budżet klienta, stworzyć atrakcyjne, spójne stylistycznie wnętrze, gotowe do szybkiej i zyskownej sprzedaży lub wynajmu.

Posiadamy profesjonalną wiedzę o home stagingu, umiejętności rozpoznawania mocnych i słabych stron nieruchomości, znajomości technik aranżacji wnętrz oraz tajników przygotowania nieruchomości, które pozwalają na szybką i rentowną sprzedaż. Skutecznie stosujemy profesjonalne strategia marketingowe, które zmienią Państwa nieruchomość "do mieszkania" na nieruchomość "do sprzedania".

Nasi pracownicy samodzielnie przeprowadzą Państwa zlecenie od początku do końca, umiejętnie stawiając diagnozę nieruchomości i zarządzając projektem aż do ostatecznej metamorfozy nieruchomości. Obiektywnie ocenią nieruchomość i wyeliminują wady, z których właściciel często nie zdaje sobie sprawy, a które mogą być powodem rezygnacji klientów z zakupu bądź wynajmu nieruchomości. Dobrze przygotowaną nieruchomość można sprzedać bądź wynająć nie tylko szybciej, ale również za wyższą cenę.


Już od wielu lat pomagamy przy sprzedaży lub wynajmnie nieruchomości naszych Klientów.

Wiemy jak podkreślić potencjał, funkcjonalność oraz walory estetyczne każdego wnętrza aby szybko znalazły nowych właścicieli!
Prosimy o kontakt, pomożemy rozwiązać Państwa problemy!
Zapoznamy się z Państwa nieruchomością, postawimy diagnozę, przedstawimy nasze sugestie i propozycje zmian.
Zadzwoń do nas już teraz: +48 606 814 722 lub odwiedź nas w naszym biurze!
Porównywarka ofert