MIESZKANIE RZESZÓW

MIESZKANIE RZESZÓW

Dom wolno stojący na sprzedaż

Dom wolno stojący na sprzedaż

RZESZÓW - HANASIEWICZA

RZESZÓW - HANASIEWICZA

Osiedle Kolbego II

Osiedle Kolbego II

Aktualności z rynku nieruchomości

zobacz wszystkie >
2019-04-30

Nowelizacja ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego

26 kwietnia Sejm znowelizował ustawę o kształtowaniu ustroju rolnego. Najważniejsze zmiany wprowadzone do ustawy: - działki rolne o p zobacz więcej...

2019-04-11

Nowelizacja ostawy uwłaszczeniowej

Od 1 stycznia 2019 prawo użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych budynkami mieszkalnymi automatycznie przekształciło się w prawo w zobacz więcej...

Oferty z rynku pierwotnego

Biuro nieruchomości Karpatia posiada w swojej ofercie mieszkania deweloperskie usytuowane w atrakcyjnych dzielnicach Rzeszowa. Proponujemy komfortowe, starannie zaprojektowane i bezpieczne mieszkania na sprzedaż, mieszczące się na nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych zlokalizowanych zarówno w centrum miasta, jak i w cichych i spokojnych dzielnicach na obrzeżach Rzeszowa. Sprawdź aktualne oferty nieruchomości z rynku pierwotnego i znajdź mieszkanie na sprzedaż w Rzeszowie, które w pełni będzie odpowiadało Twoim potrzebom.
 • Nowe mieszkania Tyczyn
  Powierzchnia: 73.83 m2
  Cena: 310086 zł
 • Nowe mieszkanie z ogródkiem Tyczyn
  Powierzchnia: 67.40 m2
  Cena: 283080 zł
 • Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej, m. Głogów Małopolski Głogów Małopolski
  Powierzchnia: 134.20 m2
  Cena: 299000 zł
 • Apartament dwupoziomowy centrum Rzeszów
  Powierzchnia: 120.28 m2
  Cena: 935000 zł
 • Apartament w centrum Rzeszów
  Powierzchnia: 157.08 m2
  Cena: 1199000 zł

Mieszkania na rynku wtórnym

W naszej bazie ogłoszeń zawierających mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie znajdą Państwo atrakcyjne oferty nieruchomości z rynku wtórnego. Mieszkania są zróżnicowane zarówno pod względem metrażu, jak i standardu wykończenia, dlatego każdy z Klientów naszego biura nieruchomości z pewnością znajdzie wśród proponowanych mieszkań takie, które spełni jego wszelkie oczekiwania. Dogodne lokalizacje, bliskie położenie szkół, sklepów, urzędów oraz przystanków komunikacji miejskiej, a także atrakcyjne ceny zachęcają do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
 • Do wynajęcia mieskzanie 3-pokojowe, ok centrum, PKS, PKP Rzeszów
  Powierzchnia: 59.00 m2
  Cena: 2000 zł
 • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, os. Baranówka Rzeszów
  Powierzchnia: 29.94 m2
  Cena: 199000 zł
 • Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, os. Projektant Rzeszów
  Powierzchnia: 47.00 m2
  Cena: 1350 zł
 • Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe Rzeszów
  Powierzchnia: 70.00 m2
  Cena: 1400 zł
 • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów
  Powierzchnia: 29.94 m2
  Cena: 202000 zł

Biuro nieruchomości Karpatia

więcej >
Karpatia sp. z o.o. Biuro Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami, pośrednictwem w ich obrocie oraz doradztwem z zakresu rynku nieruchomości. W ofercie posiadamy mieszkania i domy na sprzedaż w Rzeszowie, Głogowie Małopolskim, Stalowej Woli, Tyczynie i wielu innych podkarpackich miastach.

Naszą kadrę stanowią młode, dynamiczne osoby wsparte doświadczeniem pracowników z wieloletnim stażem w branży rynku nieruchomości. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji, prowadzimy negocjacje z deweloperami w imieniu klienta, zapewniamy opiekę prawną. Indywidualne podchodzimy do każdego zagadnienia związanego z obsługą rynku nieruchomości.

Nie trać czasu na samodzielne poszukiwanie domu, mieszkania bądź działki. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowej porady naszych specjalistów, którzy pomogą Ci znaleźć nieruchomość idealnie dopasowaną do Twoich wymagań.
Zobacz więcej
Porównywarka ofert