Lokal handlowo- usługowy , Tajęcina

Numer oferty: 953
Lokal handlowo- usługowy , Tajęcina
Lokal handlowo- usługowy , Tajęcina
Lokal handlowo- usługowy , Tajęcina
Lokal handlowo- usługowy , Tajęcina
Dodaj do porównywarki

Skontaktuj się ! avatar default

Zostaw swój numer telefonu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie….czytaj więcej

Oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak to tylko możliwe.

Masz pytania odnośnie oferty?
Potrzebujesz więcej szczegółów?

Napisz do nas
Miniaturka: Lokal handlowo- usługowy , Tajęcina
Miniaturka: Lokal handlowo- usługowy , Tajęcina
Miniaturka: Lokal handlowo- usługowy , Tajęcina
Miniaturka: Lokal handlowo- usługowy , Tajęcina

Opis oferty Drukuj ofertę


Do sprzenia lokal usługowy o powierzchni 84 m2 w Tajęcinie blisko strefy w Jasionce. Budynek mieszkalno- usługowy usytuowany na działce 0,09ha z bezpośrednim zjazdem z drogi publicznej.
Na lokal składa się powierzchni usługowo- handlowa 50m2 oraz zaplecze magazynowo- socjalne i kotłownia.
Lokal obecnie wynajmowany, usytuowany na parterze stanowi odrębną nieruchomość, wyposażony we wszystkie media, parking utwardzony, wyłożony kostką.

Cena 495 000 zł do negocjacji.

Nieruchomość położona obok strefy w Jasionce. Dostępność komunikacyjna bardzo dobra, szybki dojazd do wszystkich tras wylotowych.
Idealne miejsce na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, bądź też do zaadaptowania na lokal mieszkalny pod wynajem.

Zapraszamy do biura do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Pośrednik prowadzący: Monika, licencja nr 19276

Powyższy opis ma charakter informacyjny i został przygotowany w oparciu o informacje uzyskane od właściciela. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Lokal na sprzedaż

Numer oferty:953
Miejscowość:Tajęcina
Cena:365 000 PLN
Powierzchnia:84 m2
Pow. działki:0,00 m2
Pow. handlowa:50,29
Rok budowy:2010
Ogrzewanie:CO własne
Forma własności:własność
Kanalizacja:miejska
Prąd:jest
Woda:wodociąg
Pomieszczenie socjalne:jest
Kliknij i umów się na spotkanie
avatar default

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wypełnij proszę poniższy formularz - nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h aby omówić szczegóły oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 23, jako administratora danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.) moich danych osobowych w celu skorzystania z usług administratora danych oraz w celach marketingowych.
Niniejszym oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, żądania usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu co do ich wykorzystywania.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie jest KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 23. Dane osobowe będą przetwarzane w celu skorzystania z usług administratora danych oraz w celach marketingowych. Dane osobowe, we wskazanym wyżej zakresie mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, żądania usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu co do ich wykorzystywania.
Porównywarka ofert