Do sprzedania działka pod budowę domu, Wola Rafałowska

Numer oferty: 968
Do sprzedania działka pod budowę domu, Wola Rafałowska
Do sprzedania działka pod budowę domu, Wola Rafałowska
Do sprzedania działka pod budowę domu, Wola Rafałowska
Dodaj do porównywarki

Skontaktuj się ! avatar default

Zostaw swój numer telefonu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie….czytaj więcej

Oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak to tylko możliwe.

Masz pytania odnośnie oferty?
Potrzebujesz więcej szczegółów?

Napisz do nas
Miniaturka: Do sprzedania działka pod budowę domu, Wola Rafałowska
Miniaturka: Do sprzedania działka pod budowę domu, Wola Rafałowska
Miniaturka: Do sprzedania działka pod budowę domu, Wola Rafałowska

Opis oferty Drukuj ofertę


Do sprzedania działka o powierzchni 32a w m. Wola Rafałowska, Gmina Chmielnik, 15 km od centrum Rzeszowa.

Nieruchomość z warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego o wysokości do dwóch kondygnacji naziemnych, w tym, że druga winna być umieszczona w poddaszu użytkowym, teren w kształcie litery L, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.
Teren pod inwestycję klasyfikowany jest w rejestrze gruntów jako teren rolny w klasie IVa, pastwiska trwałe i łąki trwałe w klasie IV. Uzyskanie zatem zgody na zmianę użytkowania terenu z rolnego na nie rolny nie jest wymagane.

Działka niezabudowana, poza strefą ochrony konserwatorskiej, nie jest narażona na zalewanie wodami powodziowymi, brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Przewidziany pobór energii elektrycznej z istniejącej sieci na warunkach określonych przez jej dysponenta, pobór wody  z projektowanej studni kopanej, odprowadzenie ścieków sanitarnych do zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe, odprowadzenie wód opadowych na teren własnej posesji, zasilanie w ciepło - z kotłowni wbudowanej.

Spokojna okolica, przyjemne miejsce do zamieszkania, w sąsiedztwie nowa jednorodzinna zabudowa mieszkaniowa

Cena: 121 600 zł

Istnieje możliwość zakupu kolejnych działek o powierzchni 42a i 2,20ha.

Zapraszamy do biura do zapoznania się z pełną ofertą.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i został przygotowany w oparciu o informacje uzyskane od właściciela. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Karpatia Biuro Nieruchomości
Al. Tadeusza Rejtana 23
35-326 Rzeszów

Działka na sprzedaż

Numer oferty:968
Miejscowość:Wola Rafałowska
Cena:121 600 PLN
Pow. działki:3 200 m2
Typ działki:rolna
Przeznaczenie:budownictwo jednorodzinne
Ogrodzenie:jest
Dojazd:gminny
Media: prąd, woda, gaz,
Kliknij i umów się na spotkanie
avatar default

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wypełnij proszę poniższy formularz - nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h aby omówić szczegóły oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 23, jako administratora danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.) moich danych osobowych w celu skorzystania z usług administratora danych oraz w celach marketingowych.
Niniejszym oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, żądania usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu co do ich wykorzystywania.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie jest KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 23. Dane osobowe będą przetwarzane w celu skorzystania z usług administratora danych oraz w celach marketingowych. Dane osobowe, we wskazanym wyżej zakresie mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, żądania usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu co do ich wykorzystywania.
Porównywarka ofert