Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, Rzeszów 2 100 zł

Numer oferty: 907
Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, Rzeszów
Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, Rzeszów
Dodaj do porównywarki

Skontaktuj się ! avatar default

Zostaw swój numer telefonu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie….czytaj więcej

Oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak to tylko możliwe.

Masz pytania odnośnie oferty?
Potrzebujesz więcej szczegółów?

Napisz do nas
Miniaturka: Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, Rzeszów
Miniaturka: Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, Rzeszów

Opis oferty Drukuj ofertę


Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z miejscem w garażu podziemnym.

Mieszkanie na I piętrze w niskim bloku, składa się z kuchni, 3 niezależnych pokoi: 22m2 z wyjściem na duży taras, 15m2 i 12m2, łazienki z wanną i wc, posiada balkon oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz jedno miejsce przed budynkiem.

Mieszkanie na etapie wykończenia, zostanie wyposażone i umeblowane.

Cena najmu 2100 zł+ czynsz ok. 230 zł + 300 zł opłata za garaż. Dodatkowo płatna energia elektryczna oraz gaz, ewentualnie woda. Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna.

Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych pokoi, w cenie odpowiednio: 1000zł, 900zł, 800zł.

Zapraszam do biura do zapoznania się z pełną ofertą.
Pośrednik prowadzący: Monika, licencja zawodowa pośrednika nr 19276

Powyższy opis ma charakter informacyjny i został przygotowany w oparciu o informacje uzyskane od właściciela. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Mieszkanie na wynajem

2 100 zł

Numer oferty:907
Miejscowość:Rzeszów
Powierzchnia:70.00 m2
Rynek:wtórny
Liczba pokoi:3
Piętro1
Liczba pięter:3
Kuchnia:aneks
Typ budynku:apartamentowiec
Kliknij i umów się na spotkanie
avatar default

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wypełnij proszę poniższy formularz - nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h aby omówić szczegóły oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 23, jako administratora danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.) moich danych osobowych w celu skorzystania z usług administratora danych oraz w celach marketingowych.
Niniejszym oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, żądania usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu co do ich wykorzystywania.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie jest KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 23. Dane osobowe będą przetwarzane w celu skorzystania z usług administratora danych oraz w celach marketingowych. Dane osobowe, we wskazanym wyżej zakresie mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, żądania usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu co do ich wykorzystywania.
Porównywarka ofert