Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy, Rzeszów prowizja 0zł

Numer oferty: 84

Lokal na wynajem

Numer oferty:84
Miejscowość:Rzeszów
Ulica:Hanasiewicza
Cena:1 900 PLN
Powierzchnia:100 m2
Kondygnacja2
Zabezpieczenie domofon, ochrona, teren zamknięty, drzwi/okna antywłam., drzwi/okna antywłam., rolety antywłam.,
Ogrzewanie:CO własne
Forma własności:własność
Dodaj do porównywarki

Opis oferty Drukuj ofertę


Oferujemy do wynajęcia lokale o powierzchni od 100 m2 (open space) do 2000 m2 - na pierwszym, drugim i trzecim piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku, zlokalizowanym przy ul. Hanasiewicza 10.  Jest możliwość adaptacji lokali na pojedyncze pomieszczenia , sale, biura. Wysokość pomieszczeń 3,50 m. Lokale posiadają niezależne węzły sanitarne oraz pomieszczenie gospodarcze i socjalne. Budynek posiada windę/dźwig osobowo-towarowy 900 kg/12 osób; W budynku są wszystkie media oprócz gazu. Ogrzewanie: MPEC Rzeszów poprzez własną wymiennikownię/rozdzielnię c.o. Na pierwszym piętrze ogrzewania nadmuchowe (sufitowe). Prąd i woda:  liczniki i podliczniki. Do budynku jest doprowadzona sieć światłowodowa: (telefon, internet) przez kilku operatorów. Wokół budynku zorganizowane są miejsca postojowe (65 miejsc). Lokale nadają się na: działalność handlowo – usługową, magazynową; rehabilitacyjną; szkołę tańca sportowego lub towarzyskiego; działalność sportów sztuk walki, siłownię; fitness; studio fotograficzne, atelier; działalność reklamową, małą poligrafię; sklep internetowy z pow. magazynową;

Drugie i trzecie piętro (2 x 840 m2) posiada infrastrukturę przygotowaną dla call center.

Dopuszczamy możliwość wydzielenia powierzchni mniejszych niż podane wyżej.

Cena najmu podlega negocjacji: zależnie od najmowanej powierzchni i okresu najmu – 19,00 zł/1m2

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod nr telefonu 604 070 105

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a powyższy opis ma charakter informacyjny.

Karpatia Biuro Nieruchomości
Al. Tadeusza Rejtana 23

35-326 Rzeszów

Zadzwoń w sprawie oferty:
+48 606 814 772

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wypełnij proszę poniższy formularz - nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h aby omówić szczegóły oferty.

Porównywarka ofert