Do wynajęcia lokal 1100m2, parter, Rzeszów

Numer oferty: 725
Do wynajęcia lokal 1100m2, parter, Rzeszów
Do wynajęcia lokal 1100m2, parter, Rzeszów
Do wynajęcia lokal 1100m2, parter, Rzeszów
Do wynajęcia lokal 1100m2, parter, Rzeszów
Dodaj do porównywarki

Skontaktuj się ! avatar default

Zostaw swój numer telefonu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie….czytaj więcej

Oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak to tylko możliwe.

Masz pytania odnośnie oferty?
Potrzebujesz więcej szczegółów?

Napisz do nas
Miniaturka: Do wynajęcia lokal 1100m2, parter, Rzeszów
Miniaturka: Do wynajęcia lokal 1100m2, parter, Rzeszów
Miniaturka: Do wynajęcia lokal 1100m2, parter, Rzeszów
Miniaturka: Do wynajęcia lokal 1100m2, parter, Rzeszów

Opis oferty Drukuj ofertę


Wynajęte!

Do wynajęcia oddzielny lokal o powierzchni 1100m2, os. 1000-Lecia, Rzeszów.
Przeznaczenie lokalu: handlowo-usługowo-biurowe. Niezależny, widny obiekt, z miejscem na reklamę, dużymi witrynami, własnym parkingiem. W budynku znajdują się trzy kondygnację o dużej przestrzeni do adaptacji, z możliwością wydzielenia mieszkania o powierzchni ok 63m2 z loggią.  Dostępne trzy osobne wejścia, dwie klatki schodowe, wszystkie niezbędne instalacje, klimatyzacja, siła, monitoring, istnieje możliwość zainstalowania windy. Obiekt w trakcie generalnego remontu dla nowego Najemcy.

Cena: 25 300zł netto
23zł/m2 netto

Idealna lokalizacja pod działalność, blisko centrum, przystanki MPK, PKP, PKS, zakłady handlowo-usługowe, obiekty mieszkalne.

Zapraszamy do biura do zapoznania się z pełną ofertą.
Agent prowadzący: Mariana

Powyższy opis ma charakter informacyjny i został przygotowany w oparciu o informacje uzyskane od właściciela. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Karpatia Biuro Nieruchomości
Al. Tadeusza Rejtana 23
35-326 Rzeszów

Lokal na wynajem

Numer oferty:725
Miejscowość:Rzeszów
Cena:25 300 PLN
Powierzchnia:1 100 m2
Kondygnacja1
Zabezpieczenie domofon, ochrona, teren zamknięty, drzwi/okna antywłam., drzwi/okna antywłam., rolety antywłam.,
Ogrzewanie:CO własne
Forma własności:własność
Kliknij i umów się na spotkanie
avatar default

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wypełnij proszę poniższy formularz - nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h aby omówić szczegóły oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 23, jako administratora danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.) moich danych osobowych w celu skorzystania z usług administratora danych oraz w celach marketingowych.
Niniejszym oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, żądania usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu co do ich wykorzystywania.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie jest KARPATIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 23. Dane osobowe będą przetwarzane w celu skorzystania z usług administratora danych oraz w celach marketingowych. Dane osobowe, we wskazanym wyżej zakresie mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, żądania usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu co do ich wykorzystywania.
Porównywarka ofert