Dom na sprzedaż, Głogów Małopolski, Głogów Małopolski

Numer oferty: 950
  • Dom na sprzedaż, Głogów Małopolski, Głogów Małopolski
  • Dom na sprzedaż, Głogów Małopolski, Głogów Małopolski
  • Dom na sprzedaż, Głogów Małopolski, Głogów Małopolski
  • Dom na sprzedaż, Głogów Małopolski, Głogów Małopolski
  • Dom na sprzedaż, Głogów Małopolski, Głogów Małopolski
Dodaj do porównywarki

Dom na sprzedaż

Numer oferty:950
Miejscowość:Głogów Małopolski
Powierzchnia:134 m2
Cena:499 000 PLN
Liczba pokoi:5
Liczba kondygnacji:1
Rok budowy:2019
Balkon:jest
Stan domu: surowy zamknięty
Rodzaj zabudowy:1/2 bliźniaka
Pokrycie dachu:blacho dachówka
Forma własności: własność

Opis oferty Drukuj ofertę


Do sprzedania nowe domy o powierzchni 134,2m2 + 63m2 poddasze strychowe, z działką od 2,70a do 3,14a, zlokalizowane w m. Głogów Małopolski, 13 km od centrum Rzeszowa.
          
Przy konstrukcji budynku zastosowano technologię tradycyjną, fundamenty lane betonowe B20 zbrojone stalą zbrojeniową fi12, ściany fundamentowe z pustka piano-betonowego, stropy lane, betonowe z zbrojeniem prętami żebrowanymi, kominy wentylacyjne - prefabrykowany betonowy, schody wylewane betonowe surowe, dach o konstrukcji drewnianej pokryty blacho-dachówką.
          
Stan deweloperski 499 000zł

Stan wykończenia: doprowadzenie instalacji do budynku: wody, kanalizacji, liczniki wody zimnej, instalacje C.O., elektryczną; wykończenie wokół domu: ocieplenie zewnętrzne, balustrady balkonowe tarasów, okna PCV z mikrowentylacją, orynnowanie, utwardzenie drogi, chodników, parkingu, podjazdów z kostki betonowej, zieleń według projektu, na terenach ogrodowych - trawnik, posadzka parteru - izolacja styropian poziomo 10cm - posadzka cementowa 6cm, tynki parter - gipsowe na ścianach i sufitach, tynki piętro - gipsowe na ścianach, posadzka piętro - izolacja styropian poziomo 5cm posadzka cementowa 6cm, instalacja CO - piec gazowy dwufunkcyjny, rozprowadzenie instalacji po budynku, podłączenie pieca do komina spalinowego, montaż grzejników, rozprowadzenie instalacji wodno -kanalizacyjnej po budynku, rozprowadzenie instalacji elektrycznej po budynku (po jednym zestawie gniazd w każdym pomieszczeniu), zabudowa sufitu podwieszanego płytami GK na stelażu stalowym w pomieszczeniach poddasza
wraz z izolacją 20cm wełna.
Dodatkowo w cenie- bramy garażowe automatyczne, ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience na piętrze, na strych zostaną podciągnięte rurki z gazem i prądem.

Kupujący nie płaci podatku 2% PCC

Termin zakończenie inwestycji I kwartał 2020
Zapraszamy do biura do zapoznania się z pełną ofertą.
          
Agent prowadzący: Mariana
Powyższy opis ma charakter informacyjny i został przygotowany w oparciu o informacje uzyskane od właściciela. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
          
Karpatia Biuro Nieruchomości
Al. Tadeusza Rejtana 23
35-326 Rzeszów

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Kliknij i umów się na spotkanie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wypełnij proszę poniższy formularz - nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h aby omówić szczegóły oferty.

Porównywarka ofert